Eerstelijnspsychologische zorg
Regio Halle-Vilvoorde
Deelnemende psychologen

20 psychologen gevonden

EERSTELIJNSZONE
NAAM
ADRES
TEL
MAIL
TAAL
SPECIALISATIE
ELP/ GPZ
Amalo
Veerle Janssens
Terlindenstraat 2 - 1790 Affligem
0478670864
vmdjanssens@gmail.com
NL / FR / ENG
.
ELP
Amalo
An-Sofie Vanthuyne
Houtmarktstraat 220 - 1770 Liedekerke
0475504523
an-sofie.vanthuyne@outlook.com
NL
ELP
Bravio
Stéphanie Arnhem
Tervuursesteenweg 173 - 1981 Hofstade (Zemst)
0497617173
therapiecentrumrivierenland@gmail.com
NL
.
ELP
Bravio
Emmanuel Declercq
Sint Korneliusstraat 10/12 - 1831 Diegem (Machelen)
0498429154
emmanuel.declercq@skynet.be
NL / FR / ENG / DE
Specialisaties:Doctor in de psychologie; Psychopathologie; Psychotraumatisme; Psychoanalyse, Seksuologie, mindfulness, hypnotherapie
ELP
Bravio
Eva Goos
Heidestraat 93 - 1982 Zemst
0468381161
evagoos.elp@outlook.be
NL
ELP
Bravio
Elke Van Weert
Tervuursesteenweg 173 - 1981 Hofstade
0497617173
therapiecentrumrivierenland@gmail.com
NL
ELP
Pajottenland
Dorien Coignau
Marktplein 1 bus 001 - 1703 Schepdaal
0468280421
doriencoignau@gmail.com
NL
.
ELP
Pajottenland
Michael Saenen
Rombautstraat 2a - 1760 Roosdael"
0479431099
michael@michaelsaenen.be
NL / FR / ENG
.
ELP
Pajottenland
Sophie Vermeersch
Wijngaardstraat 113 - 1703 Schepdaal
0485744596
zierebeek@proximus.be
NL
ELP
Pajottenland
Yolande Suers
Broeck 31 - 1547 Bever
0472447376
y.suers@gmail.com
NL / FR / ENG
Ook erkend als ELP voor kinderen en jongeren
ELP
Pajottenland
Bieke Lefevere
Kraanstraat 80 - 1703 Schepdaal
0477333400
info@mind-and-body.be
NL
.
ELP
Regio Grimbergen
Hugo Henneman
Beigemsesteenweg 68 - 1850 Grimbergen
0475832938
hugo.henneman@gmail.com
NL/FR
.
ELP
Regio Grimbergen
Didier Gillardin
Brassershof 14 - 1851 Humbeek
0495776437
didier_gillardin@hotmail.com
NL / FR / ENG
.
ELP
Zennevallei
Patricia Wastiels
Rodenemplein 16 - 1500 Halle
0496541169
patriciawastiels@gmail.com
NL
.
ELP
Zennevallei
Danielle Vandepoel
Hoogveldlaan 10 - 1640 Sint-Genesius-Rode
0478793019
danielle.vandepoel@gmail.com
FR / IT / ENG
.
ELP
Zennevallei
Jenny Kestemont
Vandenpeereboomstraat 2 - 1500 Halle
0468427418
jenny.kestemont@b3begeleiding.be
NL
.
ELP
Zennevallei
Karen Jonkheere
Vosholenweg 3B - 1600 St. Pieters Leeuw
0474753633
karen.jonckheere@hotmail.be
NL
.
ELP
Zennevallei
Noémie Castro
Dwersbos 14 - 1630 Linkebeek
0485618867
castro.noemie@gmail.com
FR
.
ELP
Zennevallei
Jean Verstraete
Konijnestraat 148 - 1602 Vlezenbeek
0473931077
Jean.verstraete@telenet.be
NL / FR / ENG
.
ELP
Zennevallei
Sophie Delhaye
Kapellestraat 50 - 1602 Vlezenbeek
0477414032
sophie@unit7consulting.be
NL / FR
.
ELP